היי, קוראים לי מיכל, ואני מעצבת גרפית.

אני חושבת שתמיד אהבתי ללמוד… וככל שהשנים עוברות אני לומדת עוד ועוד ורואה איך האהבות שלי נקשרות אחת בשנייה ויוצרות נקודות השקה שלא צפיתי מראש. התחלתי ב-2006 לימודי תואר ראשון באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל. המחלקה שלמדתי בה הייתה צורפות ואופנה. החלטתי לא להמשיך בתחום לאחר שנה, אבל זו הייתה שנה מלמדת ששינתה לי את הדרך שבה אני רואה אמנות ועיצוב, ועיצבה את ההסתכלות שלי על עבודות תוך הבנה של העבודה והמלאכה הכרוכה בייצורן.

מבצלאל המשכתי שני מטרים ימינה לפקולטה למדעי הרוח באוניברסיטה העברית, ירושלים. למדתי בחוג לספרות אנגלית. לבלות שלוש שנים בקריאת יצירות מופת באנגלית ולכתוב עליהן זו מתנה שנתתי לעצמי, והלימודים העמיקו את השליטה שלי באנגלית ברמה בה התחלתי לעסוק בתרגום מעברית לאנגלית במגוון תחומים.

באותה תקופה כתבתי בלוג אופנה, ומתוך רצון לשכלל את יכולת הכתיבה שלי נרשמתי לתואר שני בלימודי תיאוריה ומדיניות של האמנויות, במסלול כתיבה, וכך מצאתי את עצמי שוב בבצלאל, בתואר שני. עשיתי סדנאות כתיבה, למדתי על ההיסטוריה של עולם האמנות והעיצוב ולחשוב בצורה ביקורתית על כתיבה ויצירה.

תמיד אהבתי גרפיקה. בלימודים בבצלאל למדתי קצת פוטושופ והתוכנה הלהיבה אותי, על מגוון הפעולות שאפשר לעשות באמצעותה. בשנים לאחר מכן המשכתי לשחק עם התוכנה, עד שנרשמתי ב- 2017 ללימודי עיצוב גרפי בני שנה בסטודיו שש בי. זו הייתה אחת התקופות בהן עבדתי הכי קשה אבל גם נהניתי. ביליתי חודשים מול המחשב בלמידת טכניקות וכלים חדשים, וביצירת עבודות עד שמצאתי את הקו שלי, את מה שאני מביאה לעיצוב גרפי, את כל הדברים שלמדתי שמצאו צורה במלאכה הזאת שהיא חלקים שווים טכניקה, מחשבה ולב. עבודה מול לקוחות היא שיתוף פעולה ואני נהנית לקחת את החזון של הלקוח/ה ולתת לו צורות וצבעים. בואו נעבוד יחד וניצור עיצובים שילהיבו אתכם כמו שהם מלהיבים אותי.